La Femme 2015 aftermovie

La Femme 2015 se konala 12. 9. v prostorách Klub Kotelna. Na místě se o vás postarali gentlemani z Občanské sdružení Lacus mortis, spisovatel Diuk a Robert Wünch!

Díky za dekorace a výzdobu klubu patří Beth’s Deluxe Flowers!

Nedílnou součástí události byla především díla zakladatelky La Femme – projektu malířky Therése Rosier.

V prostorách klubu též probíhala snová vernisáž obrazů Danny Worm – Photographer, na nichž jste mohli poznat Múzy La Femme – projektu.

Mezi jednotlivými vystoupeními postupně odtajňoval Murhaaya.com nová a nová videa, která jste mohli pozorovat přímo na plátně. K vidění byla samozřejmě i videa z příprav od VEGA production.

Nezapomeňme ani na dražbu obrazů Therése Rosier od Prague Burlesque Academy – (Angelina Angelic a Miss Cool Cat).

Speciální makeup pro scénu zařídil talentovaný Chlorophyll von Needle.
O nevšední a skvěle zpracované účesy se postarala divoká Koki9.
Přípravu na scénu zařídila i skvělá Michaela Roubinkova page!

Punčochy na scéně byly darem od Punčochy a punčocháče – Timea.cz.

Kostýmy a scénář a režie představení jsou dílem Riwaa Nerona.

Úplný úvod patřil nejen Vegymu, Therése Rosier a Riwaa Nerona, ale především událost rozproudil tanec “zlaté” Miriam Belle.

První scéna La Femme se odehrávala v imaginárním módním salónu. V roli návrhářky se představila Múza Vlaďka, “paničku” ztvárnila burleskní diva Lady Mousellyca.
Múzy Lucka, Ivana Štefková a Kateřina D. Urbanová předvedly nejen šaty, ale i korzety a prádlo. “Panička” v podání Lady Mousellycy nedokázala říci dost a Múzy na mole téměř vysvlékla i z prádla.

Ve scénce navazoval se svým výstupem Diuk coby sluha. Jelikož “panička” v podání Lady Mousellycy nechala nachystat společnou večeři pro dva, značně ji rozčílil vzkaz od milence (Robert Wünch), že bohužel musí schůzku zrušit. Tedy již nebylo nutné zachovávat dekórum a čekat ve společenském na příchod. Naopak není nad to udělat si pohodlí a nenechat se obměkčit ani zaslanou kyticí růží od Beth’s Deluxe Flowers, což je opravdu velmi těžké…
Emotikona smile

La Femme – FATALE ve druhé scéně znázorňovala setkání s osudovými ženami, které nám ukazují novou cestu. Především nás učí milovat a dívat se na lásku zcela jinýma očima.
La Femme Gentlemani proto přicházeli na scénu zkroušení a dámy jim, ač nepoznány, rozvazovaly oči a odhazovaly bol v dál.
V tradičním pojetí jsou ženy femme fatale spíš centrem pozornosti, zde jsem jim ponechala roli nepoznaných bohyní životních cest. Pokušení si tedy nechaly pro sebe.
Na scéně jste viděli Múzu Vlaďku, Azyabeth a Lindu, v roli láskou zraněných Roberta, Buryho a Diuka.
Na scénu La Femme – FATALE navazovala křehká MarMari. Její vystoupení mělo znázorňovat různá období v životě ženy – od malého rozverného děvčátka, po ženu, manželku a vdovu. Závěr tohoto lehce dekadentního vystoupení zaplavily stovky perlových slz.

La Femme NOIRE byla jako již tradičně v temnějším duchu. Roli Osudu rozdávající karty zosobnila Yassmine de Mortifére – burlesque/tribal artist and Model, falešné hráčky s natruc stejnými kartami zas Lady Mousellyca a Therése Rosier. To, že falešná hra může být zábavná jen chvíli a kyvadlo času se může zastavit nečekaným vpádem třetí hráčky, nám dokázala Múza Linda, která zakončila celou La Femme 2015 výjimečným vystoupením na lyře (kruhu).

A následovala volná zábava, možnost navštívení stánků s printy Therése Rosier a s prádlem a doplňky Riwaa Nerona, které jste mohli vidět na scéně.

Velmi děkujeme za video od VEGA production!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *